McAfee Database Activity

Monitoring | DAM

Uyumluluk gereksinimlerinizi karşılamak için uygun maliyetli veritabanı koruması

McAfee Database Activity Monitoring | DAM

Kuruluşlar en değerli ve hassas verilerini bir veritabanında saklar, ancak veritabanıyla sağlanan çevre koruma ve temel güvenlik sizi günümüzün gelişmiş bilgisayar korsanlarından veya haydut içeriden gelen potansiyel tehditlerden korumaz.

McAfee Database Monitoring Activity -DAM ile kuruluşlar, yerel ayrıcalıklı erişim ve veritabanından karmaşık saldırılar da dahil olmak üzere tüm veritabanı etkinliklerinde görünürlük kazanır. En değerli ve hassas verilerini harici tehditlere ve kötü niyetli kullanıcılara karşı korumalarına yardımcı olur.

McAfee Database Activity Monitoring, ağınızdaki veritabanlarını otomatik olarak bulur, bunları önceden yapılandırılmış bir dizi savunma ile korur ve ortamınız için özel bir güvenlik ilkesi oluşturmanıza yardımcı olur. Güvenilir bir denetim izi sağlamanın yanı sıra McAfee DAM, güvenlik ilkesini ihlal eden oturumları sonlandırarak izinsiz girişleri de engeller.

McAfee DAM Datasheet

McAfee Veritabanı Etkinlik İzleme, her bir veritabanı sunucusunda yerel olarak etkinliği izleyerek ve sanallaştırılmış veya bulut bilgi işlem ortamlarında çalışırken bile kötü amaçlı davranışları gerçek zamanlı olarak uyararak veya sonlandırarak verilerinizi tüm tehditlerden düşük maliyetli bir şekilde korur.