McAfee Network Security

Platform | IPS

Solid Bilişim McAfee Web Gateway ile üstün esneklik sağlar

McAfee Web Gateway

Günümüzde web dinamik, gerçek zamanlı bir kullanıcı deneyimi sunmakla birlikte her geçen gün artan karmaşık saldırılarla daha tehlikeli bir yer haline geldi.
McAfee Web Gateway, kuruluşunuz için ortaya çıkan kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı koruma sağlar.

McAfee Labs tarafından desteklenen bulut tabanlı koruma ile birleştiren gelişmiş bir güvenlik yaklaşımı ile kurumları güvenli internet erişimi ile güçlendirir.

McAfee Web Gateway Datasheet

Solid Bilişim ile gizli kötü amaçlı yazılımları durdurun

Bugünün dünyasında, bilinen virüsleri engellemek veya bilinen kötü web sitelerine erişimi kısıtlamak yeterli değildir. Görünüşte “güvenli” siteler bile kötü amaçlı yazılım dağıtımı için hedeflenebilir. Bilinmeyen ve bilinen tehditleri proaktif olarak engellerken bulut uygulamalarına güvenli ve ayrıntılı erişim sağlama yeteneği çok önemlidir.

Kötü amaçlı yazılım korumasında bir numaralı web güvenlik çözümü olan McAfee Web Gateway, McAfee Gateway Anti-Malware Engine ile imzasız amaç analizi için patentli bir yaklaşım kullanır. Proaktif analiz ile, daha önce bilinmeyen (Zero-Day) tehditleri web trafiğinden gerçek zamanlı olarak filtreler. McAfee Web Gateway, bir web sayfasının etkin içeriğini tarayarak, davranışını taklit ederek ve amacını tahmin ederek Zero Day kötü amaçlı yazılımların uç noktalara teslim edilmesini önler.