Sophos Email Security

Yapay Zeka ile Güçlenen Bulut E-posta Güvenliği

Solid Bilişim, E-Posta sunucularınızı Sophos Yapay Zekası ile daha güvenli
hale getirmenizi sağlar.

Bilinmeyen Tehditleri Durdurmak İçin En İyi Koruma

Bugünün e-posta tehditleri her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle büyüyen işletmeler e-posta güvenliğine herzamankinden daha fazla ihtiyaç duymaktadır.

Sophos’ un yapay zeka teknolojisi ile, e-postalarınız üzerinden gelebilecek zararlı yazılım ve spam mailer mail sunucunuza ulaşmadan bloklanır ve karantinaya alınır.

Sophos Email Gateway, hem yerel ağınızda kullandığınız email sunucularınızı hemde bulutta kullanmış olduğunuz e-postalarınızı koruyabilir.

Sophos E-posta Güvenliği, davranışsal analiz teknolojisi sayesinde sıfırıncı gün ( 0-day ) saldırılarına karşı tam koruma sağlar.

E-posta Şifrelemesi

Hassas verileri koruyun ve uyumluluğu kolaylaştırın. Sophos Email, mesaj gövdelerini ve eklerini otomatik olarak hassas veriler için tarar ve sadece birkaç tıklamayla mesajları engellemek veya şifrelenmiş politikaları kolayca oluşturmanıza olanak tanır. Alternatif olarak, kullanıcılara O365 eklentisi ile e-postaları şifreleme seçeneği verir.

  • Herhangi Bir İşletme E-postasıyla Çalışın (Exchange 2003+ , Microsoft O365, G-Suite, Yandex vb.)
  • Otomatik Active Directory Senkronizasyonu
  • Son kullanıcı ve yönetici kontrollerine sahip Self Servis Portalı

Bulut veya Cihaz – Siz Karar Verin

Basit yönetim ile gelişmiş e-posta güvenliği, buluttaki Sophos Email’de durmaz. Sophos Email Appliance, şifreleme, DLP, anti-spam ve gelişmiş tehdit koruması için hepsi bir arada kontrol sunar. Fiziksel, sanal veya bulut tabanlı eposta güvenliği sağlar.

Sophos Email Appliance Datasheet

Sophos Email Cloud Datasheet