Sophos XG Yeni Nesil Güvenlik Duvarı

Sophos XG Yeni Nesil Güvenlik Duvarı, güvenlik duvarınızı yönetme, tehditlere yanıt verme ve ağınızda neler olup bittiğini izleme yönteminize yepyeni bir yaklaşım getiriyor.

Sophos XG Güvenlik Duvarı, standart donanım desteğinin yanında güvenlik duvarı koruması, ağ koruması, e-posta koruması, web koruması ve web sunucusu koruması gibi ihtiyacınız olan tüm koruma ve bilgileri yönetmesi kolay tek bir güçlü cihazda sunuyor.

Bilinmeyen Tehditleri Durdurmak İçin En İyi Koruma

Sophos XG hangi tehditleri engelliyor?

Sophos XG, en son güvenlik tehditlerine karşı yüksek düzeyde koruma sunar. Derin öğrenme, saldırı önleme, çift AV, web ve uygulama kontrolü, e-posta koruması ve tam özellikli bir web uygulaması Güvenlik duvarı gibi yeni nesil koruma teknolojilerinin gücünden yararlanan Sophos XG, bilinmeyen tehditleri diğer sistemlerden daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde engeller.

Sophos XG Güvenlik Duvarı, henüz görmediğimiz tehditleri yakalamak için tasarlanmış benzersiz ve yenilikçi teknolojiyle fidye yazılımı, şifreleme, botlar, solucanlar, hackler, ihlaller ve APT’ler gibi en son gelişmiş tehditlere karşı en iyi korumayı sunar.

Yeni Nesil Güvenlik Duvarları Bugün Ne Görüyor?

Ne göremediğinizi kontrol edemezsiniz. Günümüzde tüm güvenlik duvarları, uygulamaları tanımlamak için statik uygulama imzalarına dayanmaktadır. Ancak bunlar çoğu özel, anlaşılmaz, kaçırma veya genel HTTP veya HTTPS kullanan uygulamalar için çalışmaz.

Sophos XG Güvenlik Duvarı Ne Görüyor

Sophos XG Güvenlik Duvarı, istemediğiniz uygulamaları kolayca engellemek ve yaptıklarınıza öncelik vermek için bilinmeyen tüm uygulamaları otomatik olarak tanımlamak, sınıflandırmak ve kontrol etmek için Senkronize Güvenlik kullanır.

Sophos XG 'nin Nasıl Çalışığına Bir Göz Atın

Sophos XG Güvenlik Duvarınızı ve Sophos Uç Nokta Güvenliğinizi Senkronize Edin

Sophos XG Güvenlik Duvarı, Intercept X ile gerçek zamanlı olarak entegre olan, dünyanın en iyi siber güvenlik sisteminin bir parçasıdır. 

Synchronized Security

Sophos XG tarafından sağlanan görünürlük, sistemlerinizin sağlığı hakkında net ve kapsamlı bilgiler sağlar. Sophos uç noktaları ve Güvenlik Duvarı arasında gerçek zamanlı istihbarat paylaşımı ile, tehditlere karşı benzersiz görünürlük ve koruma sunar.

Sophos XG, ağınıza girmeden önce kötü amaçlı yazılım açıklarını ve fidye yazılımlarını tanımlamak için Sophos Intercept X yeni nesil uç nokta koruması, istismar önleme ve şifreleme koruması ile kolayca entegre olur. Bu entegrasyon, en iyi performansı gösteren Saldırı Önleme Sistemi (IPS) ile birlikte ağ veya uç nokta güvenlik açığı saldırılarını durduracaktır.