Sophos XGS Güçlü Koruma ve Performans

Sophos Güvenlik Duvarı ve özel Xstream Flow İşlemcilere sahip XGS Serisi cihazlar, uygulama hızlandırma, yüksek performanslı TLS denetimi ve güçlü tehdit korumasında en üst noktayı sağlar.

Sophos XGS Serisi Firewall Cihazları, Wi-Fi, hücresel, bakır ve fiber arabirimler dahil olmak üzere tüm LAN, WAN ve kablosuz ihtiyaçlarınız için modüler bağlantı seçeneklerine sahip eksiksiz bir yüksek performanslı donanım araçları yelpazesi sunar.

Bilinmeyen Tehditleri Durdurmak İçin En İyi Koruma

Deep Packet Inspection

Güvenlik ve performans arasında asla karar vermek zorunda kalmamanız gerektiğine inanıyoruz. Sophos Güvenlik Duvarı, süreci yavaşlatan bir proxy olmadan trafiğinizi tehditlere karşı taramak için yüksek hızlı bir derin paket inceleme (DPI) motoru içerir.

Güvenlik duvarı yığını, işlemi DPI motoruna tamamen boşaltarak gecikmeyi önemli ölçüde azaltır ve böylece genel verimliliği artırır. Sophos Güvenlik Duvarı, yeni nesil IPS, web koruması ve uygulama denetiminin yanı sıra yüksek performanslı akışlı DPI ile en yeni fidye yazılımlarını ve ihlalleri engeller.

Sophos Güvenlik Duvarı, güvenli, yüksek performanslı bir ağ güvenliği çözümü sağlamak için mevcut teknolojilerinizle bütünleşir.

Yeni Nesil Güvenlik Duvarları Bugün Ne Görüyor?

Ne göremediğinizi kontrol edemezsiniz. Günümüzde tüm güvenlik duvarları, uygulamaları tanımlamak için statik uygulama imzalarına dayanmaktadır. Ancak bunlar çoğu özel, anlaşılmaz, kaçırma veya genel HTTP veya HTTPS kullanan uygulamalar için çalışmaz.

Sophos XGS Güvenlik Duvarı Ne Görüyor

Sophos XG Güvenlik Duvarı, istemediğiniz uygulamaları kolayca engellemek ve yaptıklarınıza öncelik vermek için bilinmeyen tüm uygulamaları otomatik olarak tanımlamak, sınıflandırmak ve kontrol etmek için Senkronize Güvenlik kullanır.

Sophos XGS 'nin Nasıl Çalışığına Bir Göz Atın

Sophos XGS Güvenlik Duvarınızı ve Sophos Uç Nokta Güvenliğinizi Senkronize Edin

Sophos XGS Güvenlik Duvarı, Intercept X ile gerçek zamanlı olarak entegre olan, dünyanın en iyi siber güvenlik sisteminin bir parçasıdır. 

Synchronized Security

Göremediğiniz şeyi kontrol edemezsiniz. Günümüzde tüm güvenlik duvarları, uygulamaları tanımlamak için statik uygulama imzalarına bağlıdır. Ancak bunlar, çoğu özel, belirsiz, kaçamak veya genel HTTP veya HTTPS kullanan herhangi bir uygulama için çalışmaz.

Sophos XGS Firewall, istemediğiniz uygulamaları kolayca engelleyerek ve yaptıklarınıza öncelik vererek tüm bilinmeyen uygulamaları otomatik olarak tanımlamak, sınıflandırmak ve kontrol etmek için Senkronize Güvenlik kullanır.