Kurumsal

Solid Bilişim Teknolojileri

2016 yılından beri faaliyet gösteren Solid Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti, 10 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadrosu ile birlikte firmalara teknoloji çözümlerinde yardımcı olma konusunda teknik destek ve danışmanlık, ürün tedariği, sistem altyapı kurulumları ve bakım anlaşmaları gibi uçtan uca BT destek hizmetleri sunan bilişim teknolojileri şirketidir.

Firmamız, bilişim sektöründeki gelişmelere bağlı olarak değişen müşteri talep ve beklentilerine cevap verebilmek için, kendini sürekli geliştirmeyi, yenilemeyi ve bu doğrultuda yeni yatırımlar yapmayı hedef olarak belirlemiştir.
Yüksek ölçeklenebilir çözümler ile BT destek ve altyapı ihtiyaçlarını karşılamak üzere müşterilerimize kapsamlı hizmetler sunmayı, güvenilir bir teknoloji destek ortağı olmayı ve temel iş faaliyetlerine odaklanabilmeleri için güçlü BT ve ağ altyapısı sağlamalarını istiyoruz.
İş ortaklarımız ve müşterilerimizle uzun vadeli, güvene dayalı ilişkiler kurmak.
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek, doğru ürün ve hizmeti sunmak.
Şeffaf ve paylaşımcı bir iş anlayışını sürdürmek.

Referanslarımız

Müşterilerimiz yaptığımız her şeyin merkezinde yer alıyor ve işimizi onların ihtiyaçlarını karşılamak için kurduk. Çeşitli sektörlerden farklı boyutlardaki müşterilerle çalıştığımız için şanslıyız.