Sophos Firewall

Xstream Protection

Sophos Güvenlik Duvarı'nın Xstream mimarisi, önemli SaaS, SD-WAN ve bulut uygulama trafiğinizi hızlandırırken ağınızı en son tehditlerden korur.

TLS 1.3 Decryption

Kapsamlı istisnalar ve işinizi kolaylaştırmak için işaretle ve tıkla politikası araçlarıyla en son standartları destekleyen, hızlı ve etkili akıllı TLS denetimi ile çok büyük bir kör noktayı ortadan kaldırın.

Deep Packet Inspection

Yeni nesil IPS, web koruması ve uygulama kontrolünün yanı sıra SophosLabs Intelix tarafından desteklenen derin öğrenme ve korumalı alan oluşturma dahil olmak üzere yüksek performanslı akış derin paket denetimi ile en son fidye yazılımlarını ve ihlalleri durdurun.

Application Acceleration

SaaS, SD-WAN ve VoIP, video ve diğer güvenilir uygulamalar gibi bulut trafiğinizi otomatik olarak veya kendi ilkeleriniz aracılığıyla hızlandırın ve performansı optimize etmek için bunları Xstream FastPath'e yerleştirin.

Xstream SD-WAN

Sophos Güvenlik Duvarı'ndaki en yeni SD-WAN yetenekleri, olağanüstü ağ performansı, esneklik ve sağlamlık sağlar.

Xstream FastPath Acceleration

XGS Serisi cihazlardaki donanım kripto özelliklerinden tam olarak yararlanarak SD-WAN IPsec VPN tüneli akışlarını hızlandırın.

Performance-Based Routing

WAN Link performansına (gecikme, titreme, kayıp) dayalı olarak trafiğin yönlendirmesini ve yeniden yönlendirilmesini sıfır etkiyle gerçek zamanlı olarak otomatik olarak optimize edin.

Point-and-Click Orchestration

Sadece birkaç tıklamayla tam tünel yedekliliği ile en karmaşık merkez ve bileşen veya tam ağ SD-WAN yer paylaşımlı ağları kolayca kurun.

Güçlü Performans

XGS Serisi, günümüzün çeşitli, dağıtılmış ve şifreli ağları için ihtiyaç duyduğunuz korumaya güç sağlamak için her fiyat noktasında Xstream performansı sunar.

Powered by Xstream

Entegre Xstream Flow İşlemcileri ile TLS ve derin paket denetimi için performans payı eklerken önemli SaaS, SD-WAN ve bulut trafiğinizi donanım düzeyinde hızlandırın ve boşaltın.

High-Speed Connectivity

Yüksek hızlı bakır, fiber, Power over Ethernet (PoE), 4G/5G ve Wi-Fi için çok çeşitli eklenti modülleri ile güvenlik duvarınızın zaten çok yönlü bağlantı seçeneklerini özelleştirin.

Performance by Design

En küçük giriş seviyesi cihazdan kurumsal ve kampüs uç modellerimize kadar her güvenlik duvarı, çift işlemci mimarisi, cömert bellek sağlama ve yüksek performanslı katı hal depolama ile en zorlu iş yüklerinin üstesinden gelmek için özel olarak üretilmiştir.

Nasıl Çalışır ?